Wsparcie techniczne

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Dla kogo jest system e-RMED?
  System e-Rmed stworzony jest z myślą o przychodniach i gabinetach lekarskich. Doskonale sprawdzi się zarówno w jednoosobowym gabinecie, jak i w wielospecjalistycznej przychodni.
   
 2. Czy, by korzystać z rejestracji online trzeba posiadać stronę internetową?
  Nie, by korzystać z systemu e-RMED nie trzeba mieć własnej strony internetowej. Firma DT Studio uruchomi go dla Państwa na własnym serwerze. Jest to wygodne i całkowicie bezpieczne. Tak naprawdę do korzystania z tej usługi wystarczy komputer podłączony do Internetu.
   
 3. Czy posiadając własną stronę internetową można korzystać z systemu e-RMED?
  Tak, moduł jest tak skonstruowany, że bez problemu funkcjonuje w połączeniu z powstałymi wcześniej stronami Internetowymi.
   
 4. Czy w małej przychodni korzystanie z rejestracji online jest opłacalne.
  Tak, system jest oferowany w atrakcyjnych cenach a jego funkcjonalność docenią nawet niewielkie gabinety. Gwarantuje on oszczędność czasu i daje wygodę pacjentowi.
   
 5. Czy pracownicy przychodni poradzą sobie z obsługą systemu?
  Obsługa modułu e-RMED jest prosta i intuicyjna. Dodatkowo firma DT Studio zapewnia wsparcie techniczne w razie problemów.
   
 6. Czy dane przekazywane podczas korzystania z systemy e-rmed są bezpieczne?
  Tak, użytkownik serwisu - zrówno przychodnia jak i pacjent - nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo przesyłanych danych. Zadbaliśmy o to, stosując najnowsze systemy szyfrowania. Wykorzystanie bezpiecznego 128- bitowego protokołu SSL gwarantuje najwyższy poziom ochrony danych.Wykorzystywane szyfrowanie potwierdzone jest aktualnym certyfikatem poświadczającym. Jego autentyczność można sprawdzić przez dwukrotne kliknięcie na symbol kłódki widoczny  w przeglądarce.

Wsparcie techniczne

Firma DT Studio gwarantuje użytkownikom systemu e-rmed wsparcie techniczne.

Dzięki niemu mają Państwo możliwość uzyskania, w razie potrzeby, pomocy lub informacji na temat produktu. Konsultanci udzielą odpowiedzi na pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy.

Dział techniczny:
od poniedziałku do piątku
w godz.: 10.00 do 17.00
tel. +48 32 720 28 95
e-mail: pomoc@e-rmed.pl